piątek, 6 stycznia 2012

Zdjęcia z prostytutki

Jak znaleźć prostytutka z prawdziwego zdjęcia


Jak wiecie, często do miejsc seks na reklamy prostytutki nie są używane prawdziwe zdjęcia dziewczyn, a tak zwane "szablon". Oznacza to, że zdjęcie z dziewczyn, które mają podobny do obecnego. Dzieje się tak z kilku powodów:
- Po pierwsze, prostytucja jest nielegalna i wiele dziewcząt w tym zakresie nie chcesz zabłysnąć swoją prawdziwą twarz
- Po drugie, w celu zaoszczędzenia pieniędzy na fotografa. I, biorąc pod uwagę, że prostytutki stale wędrują z salonu do salonu, alfonsów byłoby po prostu zbankrutować
- Po trzecie, dziewczyna na zdjęciu nadal zwykle nieco rzeczywistych słodkie dziewczyny.


Zdjęcia z prostytutki

Więc jak to jest, że aby odróżnić, czy ta dziewczyna na zdjęciach lub jeszcze zdjęcie jest wzór. To kierunek działania:
1. W wielu miejscach, w tym naszej, na wniosek zdjęcie dziewczyny zweryfikowany przez administrację. A jeśli zdjęcie tej dziewczyny, w formie określonej "Zdjęcie sprawdzane administracji"
2. Ponadto na niektórych stronach, klientów, którzy odwiedzają pewne bajki mogą dodawać komentarzy o rzeczywistości lub nierzeczywistości zgłoszonych zdjęć.
3. Następnym razem - to patrząc na zdjęcie się. Jeśli dziewczyna ma wyraźnie słowiański wygląd, jeśli w tle widać żadnych scenerii, które mogą wskazywać, że zdjęcie zostało zrobione w Polska, z dużym prawdopodobieństwem to zdjęcie teraz
4. Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeśli zdjęcie przedstawia nierealistyczne super model, a cena prostytutka 20 dolarów za godzinę, a następnie w życiu dziewczyny będą wyglądać gorzej.

prawdziwe prostytutki

Są to podstawowe wskazówki, jak odróżnić prawdziwe od fałszywych prostytutki zdjęcie. Ale nawet jeśli podoba Ci się ten rodzaj prostytutka, ale wszystko wskazuje jasne jest, że "lewy" zdjęcia i nie martw się, śmiałe połączenia. Bo, powtarzam, najczęściej prawdziwy dziwka miałby podobne rysy twarzy, kształt i prostytutka, która jest przedstawiona na zdjęciu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz